Кошик
4 відгуків
+38(097)61 000 53
Контакти
ТОВ "Дім Тек"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 0976100053
Олександр
УкраїнаЧернівецька областьЧернівцім.Чернівці, вул. Головна, 187
+38 097 610 00 53
+38 097 610 00 53
+38 097 610 00 53
Мапа

Сонячні панелі. Міфи та реальність.

Сонячні панелі. Міфи та реальність.

Розвіюємо розповсюджені міфи про сонячні панелі

      Новин в Інтернеті більш ніж достатньо – і правдивих, і неправдивих. При нескінченному наданні інформації надходить також пропорційна кількість дезінформації. Так як сонячні електростанції в Україні ще не достатньо вивчені,  в мережі ширяє численна кількість хибних тверджень про саму систему, її роботу та вплив на навколишнє середовище. Що ж давайте розбиратися разом.

 

 

Міф 1: Сонячні панелі можуть пошкодити дах.
     Неправда! По-перше, люди, які проектують та встановлюють сонячні батареї - це кваліфіковані спеціалісти, які враховують термін служби вашої покрівлі, навантаження, яке воно здатне витримати, кут нахилу та орієнтацію на сонце. Крім того, фахівці додають герметики для заповнення будь-яких щілин, а при кріпленні модулів використовуються спеціальне металеве кріплення. По-друге, сонячна електростанція навпаки здатна продовжити термін служби вашого даху, захищаючи її від погодніх опадів.

 

 

Міф 2. Сонячні електростанції потрібно встановлювати в теплому кліматі.
     Один з найбільш розповсюджених міфів про сонячні батареї - це те, що ваш будинок повинен бути розташований у теплому та сонячному кліматі, щоб модулі працювали належним чином. Насправді сонячні батареї використовують сонячну енергію, а не її температуру. Тому вони працюють так само добре або навіть краще в більш холодному кліматі на відміну від районів з високою цілорічною температурою. 

 

 

Міф 3: Сонячні панелі потребуватимуть постійного обслуговування.
    А от і ні! Сонячні батареї потребують лише мінімального обслуговування, оскільки у них відсутні рухомі частини, які легко можуть зламатись. Вам потрібно оглядати їх лише кілька разів на рік, щоб переконатися, що на них не збирається бруд, пташині посліди або сміття. Цього має бути достатньо, щоб підтримувати їхню роботу на найвищому рівні. Якщо дощів давно не було, для звичайного прибирання в більшості випадків використовуйте стандартний садовий шланг.  Але цю процедуру рекомендується проводити рано вранці або ввечері, коли сонячні батареї прохолодні. Оскільки поверхня сонячних батарей може нагріватися протягом дня, а різкі бризки холодної води на них можуть спричинити тріск та пошкодити панель.

 

 

Міф 4: Сонячні панелі китайського виробництва мають низьку якість.
     Існує твердження, що всі товари, вироблені в Китаї – неякісні. Проте тут варто фільтрувати інформацію і розуміти, що є виробники, які дбають про свою репутацію і мають всі необхідні міжнародні сертифікати, що підтверджують справжню якість їхньої продукції.  Відомо, що більше 80% обладнання для систем альтернативної енергії виробляють саме в Китаї. А такі китайські компанії як JA Solar, JinkoSolar, Trina Solar, Risen входять у десятку найбільших виробників сонячних панелей та користуються великим попитом у споживачів.

 

 

Міф 5: Сонячні батареї мають високий вуглецевий слід і не є стійкими.
     Сонячні панелі зазвичай виготовляються з кремнію. Кремній міститься в піску, одному з найпоширеніших природних елементів на землі. Печі, які використовуються для перетворення піску в кремній, витрачають багато енергії - це правда. Але термін окупності енергії, використаної для виробництва сонячної панелі, становить лише 1-2 роки. Це означає, що за цей час панель генерує загальну кількість енергії, яка була використана у всьому її виробництві. Вся енергія, вироблена після окупності, - це чисто зелений прибуток, при цьому сонячні батареї можуть прослужити від 25 до 40 років! Інші джерела енергії мають значно більший термін окупності. Зокрема, атомні електростанції. Термін окупності їх настільки довгий, що сумнівно, чи вистачить всієї енергії, яка генерувалася за їх існування, для оплати енергії, яка використовується для їх будівництва та демонтажу.
 

facebook twitter
Інші статті