Кошик
4 відгуків
+38(097)61 000 53
Контакти
ТОВ "Дім Тек"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 0976100053
Олександр
УкраїнаЧернівецька областьЧернівцім.Чернівці, вул. Головна, 187
+38 097 610 00 53
+38 097 610 00 53
+38 097 610 00 53
Мапа

Рейтинги Tier 1, Tier 2 та Tier 3.

Рейтинги Tier 1, Tier 2 та Tier 3.

Рейтинги Tier 1, Tier 2 та Tier 3 для Сонячних Панелей. Що Вони Означають?

     При придбанні сонячної системи, вирішальним фактором у виборі виступає рівень якості та представлені гарантії. Однак відрізнити один бренд від іншого – справа не проста, особливо коли це стосується сонячних батарей, яких на світовому ринку налічують сотнями. Рейтингові системи "Tier 1", " Tier 2" та "Tier 3" для того й існують, щоб відрізнити надійні компанії від ненадійних, довгострокові від тимчасових. В першу чергу, вони характеризують саме виробника і його результати діяльності. 

 

Рейтинг Tier 1. Що потрібно знати?


     Рейтинг Tier 1 – це найвищий показник якості продукту. Це означає, що компанії, які входять до його списку (TOP 2% виробників), зарекомендували себе як досвідчені, перспективні та фінансово привабливі. Ось основні критерії, яким мають відповідати компанії зі списку Tier 1:


1. Вертикально інтегровані
 

     "Вертикально інтегрований" означає, що виробник сонячних панелей сам виробляє кожен окремий фрагмент модуля, починаючи від рами сонячної панелі та закінчуючи сонячними фотоелектричними комірками. Тобто він контролює кожен виробничий процес з нуля. 
 

 

2. Інвестують у власні R&D центри
 

     Виробники панелей зі списку Tier 1 вкладають значні кошти у власні R&D центри, щоб залишатися на передовій сонячної індустрії. Такі компанії постійно впроваджують інновації з метою вдосконалення своєї продукції та виробничих процесів. У них найкращі товари.
 

 

3. Автоматизовані технології виготовлення
 

     Застосовують в роботі автоматизовані технології виготовлення, щоб усунути ймовірні помилки людини під час виробничого процесу. Це забезпечує стандартний рівень якості, а також у багатьох випадках економить гроші на виробничих витратах.
 

 

4. 5 років на ринку сонячних панелей
 

     Компанії з даного рейтингу повинні бути на ринку сонячних батарей принаймні 5 років. Це свідчить про те, що виробник добре зарекомендував себе в галузі, заслужив довіру своїх споживачів та переконав у тому, що компанія існуватиме ще додаткових 20+ років для обслуговування своїх гарантій.
    Як правило, до цього списку попадають такі бренди як Jinko,  Longi Solar, Risen Energy, JA Solar, Canadian Solar та інші. Список цей значно ширший, але й доволі динамічний – навіть ТОПові бренди часто зникають з цього рейтингу.

 


А як щодо рейтингів Tier 2 та Tier 3?
 

     Виробник, що входить до ешелону Tier 2 - дещо молодша компанія (великих та середніх масштабів – бл.8%), яка робить незначні інвестиції у власні R&D центри, виробничі лінії якої автоматизовані лише частково, а термін існування налічує близько 2 - 5років. Щодо рейтингу Tier 3, то до нього входить основна частина ринку (90%). Це виробники з найменшим досвідом роботи в даній сфері, в яких відсутній власний R&D центр, які мають лише збірку панелей – без власного виробництва панелей, виробничі лінії у них не автоматизовані, а їхня загальна тривалість на ринку не перевищує 2 років. 

 


     Можна сміливо зробити висновок, що довіряти варто виробникам зі списку Tier 1. Адже їхня продукція відповідає всім заявленим технічним характеристикам, у них вже є багаторічний досвід у сфері сонячної енергетики, розвиток таких компаній з кожним роком набирає нових обертів, а разом з тим – і нових щасливих користувачів. Тому закликаємо вас обирати розумно. 

       Замовити сонячні панелі в Чернівцях зі списку Tier1 з доставкою по Україні, можна у нас на сайті, або завітайте до нашого офісу.

Безкоштовний розрахунок сонячної електростанції можна замовити за телефоном +380976100053. 

facebook twitter